این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
• ...
  ******** قابل توجه پژوهشگران محترم *********
              
                                                              اطلاعیه مهم                                                               
از کلیه محققین گرامی که مقاله آنها در همایش به صورت  شفاهی  یا پوستر پذیرفته شده است تقاضا می گردد، حداکثر تا تاریخ 95/8/20 نسبت به پرداخت هزینه مربوطه و قطعی کردن ثبت نام خود در سایت اقدام نمایند.
در غیر این صورت مقاله آنها از لیست نتایج حذف شده و قابل ارائه در کتابچه همایش نخواهد بود.
 
  برای آگاهی از نحوه پرداخت اینترنتی به اینجا مراجعه نمایید.
                                                                                                                                                   با تشکر 
                                                                                                                                             دبیرخانه همایش
اطلاعیه شماره 4: اعلام وضعیت پذیرش مقالات از طریق پست الکترونیکی به پژوهشگران محترم
اعلام وضعیت پذیرش مقالات از طریق پست الکترونیکی به پژوهشگران محترم: برای آگاهی از جزییات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید
1395/08/16 ادامه مطلب


اطلاعیه شماره 3: آخرین مهلت ارسال مقالات 8 ام آبان ماه 1395
مهم: آخرین مهلت فرستادن اصل مقالات تا شنبه 8 آبان ماه می باشد. برای آگاهی از جزییات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید
1395/08/03 ادامه مطلب


اطلاعیه شماره 2: تمدید زمان برگزاری همایش تا آبان ماه 1395
مهم: زمان برگزاری همایش و ارسال مقالات تا آبان ماه 1395 تمدید شده است. برای آگاهی از جزییات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/06/09 ادامه مطلب


اطلاعیه شماره 1: تمدید مهلت فرستادن چکیده مقالات
با توجه به تماس هاى مكرر شما پژوهشگران محترم آن دسته از كسانى كه موفق به ثبت چكيده مقاله نشده اند، نسبت به آپلود اصل مقاله خود حداكثر تا ١٠ شهريور از طريق پنل كاربرى اقدام نمایند.
1395/04/31 ادامه مطلب


امکان پرداخت آنلاین با کارت های عضو شتاب
ستاد کمیته اجرایی همایش ملی مقابله با ریزگردها و آلودگی هوا در راستای تسهیل هرچه بهتر دانشجویان و پژوهشگران محترم امکان پرداخت آنلاین را در وب سایت همایش به دو صورت ایجاد کرده است: 1- ورود و مراجعه به پنل کاربری و منوی وضعیت مقالات و انتخاب گزینه پرداخت هزینه مقاله سپس انتخاب گزینه مورد نظر از لیست و سپس مراجعه به منوی پرداخت آنلاین و انجام مراحل پرداخت آنلاین توسط کارت بانکی و رمز دوم اینترنتی و اتصال به درگاه بانک ملی ایران. 2. درگاه پرداخت سریع از طریق صفحه اصلی همایش برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت راهنمای پرداخت آنلاین مراجعه کنید.
1395/04/24 ادامه مطلب


7 جایزه برای برگزیدگان همایش
گروه پژوهشی پویندگان سبز به همراه شرکت هوای پاک اندیشان پیشگام با بهره گیری از اسپانسرهای همایش برای اولین بار در سطوح برگزاری کنفرانس ها و کنگره های علمی کشور، با هدف ایجاد شور و نشاط انجام فعالیت های علمی در کشور و زمینه سازی حس رقابت مثبت و سازنده علمی در بین پژوهشگران اقدام به اهدای 7 تبلت آمازون 7 اینچی به 7 نفر برگزیده همایش به شرح زیر می نماید.
1395/04/09 ادامه مطلب


  ساختار سازمانی همایش
 
  پیام دبیر علمی کنفرانس
 
 «پدیده ریزگردها (گرد و غبار) در سال‌های اخیر به یکی از معضلات مهم زیست‌محیطی کشور تبدیل شده و در حال حاضر 16 استان از 28 استان کشور با این پدیده خسارت‌بار مواجه هستند. بی شک افزایش آگاهی مردم از معضلات زیست محیطی امروز که بر زندگی یکایک آن ها اثر گذاشته است می تواند در کاهش اثرات مخرب آن موثر باشد. با توجه به اهمیت موضوع، لزوم هم‌اندیشی و برگزاری همایش‌ها در این خصوص به منظور افزایش اگاهی در خصوص منشأ و خسارات و راه‌های مقابله با این پدیده ضروری می‌نماید.
 
از این رو "همایش مقابله با ریزگردها و آلودگی هوا "با هدف تبادل نظر متخصصان و دانش‌پژوهان به منظور ارائه راهکارهایی برای مقابله با معضل ریزگردها و افزایش آگاهی در زمینه آلودگی هوا با همکاری دانشگاه‌ها و موسسأت علمی و دولتی معتبر داخلی و خارجی در پانزده  شهریور ماه 1395 در تهران برگزار خواهد شد.
از کلیه متخصصان، دانش‌پژوهان و سایر عزیزان دلسوز محیط‌زیست و آینده کشور دعوت می‌شود تا با شرکت در این همایش سهمی در مقابله با این پدیده داشته باشند.
امید است نتایج "همایش  مقابله با ریزگردها و آلودگی هوا " نیز، بیش از پیش چشم‌انداز علمی و راهکارهای اجرایی سازگاری با پدیده ریزگردها را روشن سازد.»

دکتر مصطفی کلهر
دبیر علمی همایش ملی مقابله با ریزگردها و آلودگی هوا

 
  پیام دبیر اجرایی کنفرانس
 «متاسفانه در سال‌های اخیر همواره شاهد پدیده ریزگردها در مناطق غربی و جنوب‌غربی کشور بوده‌ایم که دامنه این پدیده مخرب هم اکنون به تمامی نقاط کشور گسترش یافته‌است. بحران خشکسالی و کم‌آبی باعث تشدید این پدیده در سال‌های اخیر گشته و شاهد آثار و عواقب جبران‌ناپذیر آن در تمامی زمینه‌های زیست‌محیطی، بهداشتی، اقتصادی و عمرانی بوده‌ایم.
این پدیده علاوه بر تأثیر مخرب بر سلامتی افراد جامعه، هزینه‌های اقتصادی زیادی را بر کشور تحمیل نموده و به نظر می‌رسد اگر تلاش گسترده‌ای از سوی پژوهشگران و متخصصان کشور جهت شناخت، کنترل، و آگاهی بخشی در این خصوص صورت نگیرد شاهد تخریب هر چه بیشتر منابع و سرمایه‌های انسانی و طبیعی کشور خواهیم بود.
در این راستا و به منظور گسترش و تسهیل امر پژوهش و تبادل نظر بین متخصصان و دانش پژوهان کشور، همایشی بدین منظور با همکاری موسسات و مراکز علمی و صنعتی بین‌المللی و ملی، توسط شرکت عمران زیست پاک بنیان، شرکت هوای پاک اندیشان پیشگام و همچنین موسسه گروه پژوهشی مدیریت محیط زیست پویندگان سبز، تحت حمایت سیویلیکا بصورت مجازی در حال برگزاری می‌باشد.
برگزاری این همایش فرصتی مناسب و مغتنم برای نمایش توان علمی و تخصصی کشور جهت حداقل رساندن آثار این پدیده و برداشتن گام‌هایی موثر جهت آگاهی بخشی و ارائه راهکار برای مقابله با این پدیده طی سالیان آتی خواهد بود.از هم‌اكنون آماده‌ایم تا در ادامه برگزاري افتخارآميز کنفرانس پیش رو، نظرات همكاران محترم را براي برگزاري هرچه پربارتر و باشکوه‌تر این همایش علمی به گوش جان بشنويم و بر ديده منت نهيم.»

مهندس کیان براری
دبیر اجرایی همایش ملی مقابله با ریزگردها و آلودگی هوا
  مقالات برتر
 
 

سه شنبه 09 خرداد ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
مجری
حامیان

پرداخت سریع